یک سال گذشت گذر از 27 و رفتن به 28 !!! جمع بندی سالیانه م میشه اینا:

1. مالی: به پس اندازی که پارسال نوشته بودم تا امسال داشته باشم رسیدم! check
2. تحصیلات: نیم نگاهی هم به این گوشه ننداختم :(
3. زبان: به این بخش هم مرخصی دادم! :|
4. کلاس های مهارتی برای تغییر زمینه کاری: یه گام متوسط تو این راستا برداشتم با همه سختی‌ها و دردسرای لذت بخشی که داشت double check
5. مطالعه: مطمئنم که بیشتر نشده و سعی کردم سرانه مطالعام همون روند قبلی رو داشته باشه و شایدم کمتر شده باشه ولی بازم به نظرم قابل قبوله ^_^
6. موسیقی: با وجود عطش زیادی که دارم تا تک به تک نت ها و احساساتم رو که تو من گاهی سر به غلیان و شورش می ذارن تا خودی نشون بدن و خودشونو از ذهنم رها کنن و به شکل موسیقی برقصن و خارج بشن از ذهنم، همچنان زندانی نگهشون داشتم!
7. مسافرت: برنامه های زیادی برای ایران گردی تو سرم دارم که بازم قدرت مانور بهشون داده نشده
8. خانوادگی و عاطفی: به قول یکی، درسته مثل سگ از ازدواج می ترسم ولی دلیل نمیشه وقتی آدم مناسبمو دیدم، سرمایه‌گذاری نکنم و تلاش نکنم! تلاش کردم ولی شکست خوردم ولی خب، به خودم تو این مورد اگه بخوام امتیاز بدم برای رابطه‌ م نمره خوبی می دم ولی برای بعدترش مینیمم نمره رو میدم خلاصه این که لب مرزیم . :\ آما همچنان دارم به سرمایه گذاری فکر میکنم :دی
9. اهداف شخصی و برنامه ریزی: سعی می کنم خیلی منظم‌تر باشم و سخت گیری بیشتری ب خرج بدم فکر کنم سر جمع بندی سال بعد متوجه پیشرفت یا پسرفتم بشم!
10. دوستان: تو این زمینه پسرفت داشتم و وقت کمتری رو با دوستام میگذرونم!

نتیجه: خودتون جمع بندی کنید و بهم نمره بدین ;)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها